5 Dakikada Kolay ve Pratik MakyajDışarı çıkarken makyajsız çıkmam diyenlerdenseniz tam yerindesiniz. Acilen dışarı çıkmanız gerekiyor ve cildinizin soluk görünümünden de rahatsızlık duyuyorsanız sizler için 5 dakikada kolay ve pratik makyaj yapımı için öneriler sunuyoruz. Sadece 5 dakikanızı ayırarak cildinizin ışıl ışıl bir görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz. İzlemeniz gereken adımlar şunlar;

1- Öncelikle cildinize hafif bir şekilde fondöten uygulayın.
2- Ardından gözlerinizin üst kısmına ince bir şekilde eyeliner çekin.
3- Üst kirpiğinize 2 kat rimel sürün.
4- Yanağınıza açık tonlarda hafifçe allık sürün.
5- Son adımda ise ten renginize uygun sevdiğiniz bir ruju sürerek makyajınızı sonlandırın.

Dilerseniz bu kolay ve pratik makyaj önerisi için göz kalemi de uygulayabilirsiniz. İsterseniz göz içine, isterseniz de gözün üzerine yeşil, mavi ya da beğendiğiniz tonlarda göz kalemi çekebilirsiniz. Kaleminizin ucunu gözünüzden dışa doğru hafifçe uyguladığınızda oldukça havalı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kolay ve pratik makyaj yapımı için sadece 5 dakikanızı ayırarak cildinizi güzel bir görünüme kavuşturmanız mümkün. Özellikle de gözleriniz makyajsız şekilde donuk bir bakışa sahipse göz kalemi kesinlikle sizin kurtarıcınız olacaktır. Sizlere son olarak önerimiz ise gündüz için uygulayacağınız makyajda pembe ya da şeftali tonları rujlar, gece içinse kırmızı ve bordo tonları rujları tercih etmenizi öneririz. 5 dakikalık makyajınızla her ortamda yüzünüzün ve gözlerinizin güzelliğini ön plana çıkarabilir, güzelliğinizle gözleri büyüleyebilirsiniz.

5 dakikada makyaj nasıl yapılır aşşağıdan izleyebilirsiniz.

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık